Villa Temizliği

Villa Temizleme

İstanbul Villa Temizliği

Nitelikli ve detaycı bir temizlik anlayışına sahip olan temizlik firması, özel yaşam alanlarında kullanılan eşya ve materyallere göre insan sağlığına zarar vermeyecek temizlik ürünleri kullanmaktadır. Bu aşamada öncelikle planlı bir temizlik daha sonra kaliteli malzeme kullanımıyla villa temizliği kapsamlı bir şekilde yerine getirilecektir. Genişlik ve alan potansiyeline göre yapılacak olan temizleme işlemi uzun vadede steril bir alan oluşturacaktır.

Mevsimlik Villa Temizliği

Mevsim geçişlerinde yapılacak olan villa temizliği yaz ve kış kullanımına göre uzun süre boş bırakıldığı için toz ve kir potansiyeli artmış olacaktır. Villanın temizlenmesi için özel makineler ve temizlik ürünleriyle eşyaların silinmesi, cam ve pencerelerin temizlenmesi hizmet kapsamına dahildir. Aynı zamanda bahçe ve depo temizliğinden, kapılara kadar nitelikli bir mevsim temizliği yapılacaktır. Villa içerisinde kullanılmakta olan malzemeler bağlamında, özel deterjan ve makinelerle koltukların, yatak odası ve özel kullanım alanarının detaylı bir şekilde temizlenerek size teslim edilmesi kısa bir zaman diliminde gerçekleşecektir. Bu alanda tecrübeli ve profesyonel bir ekiple çalışarak mümkün olan en kısa zamanda sizi ve çevreyi rahatsız etmeden temizlik işlemi bitirilir.

Yazlık Villa Temizliği

Üç mevsim boyunca kullanılmamış olan yazlıklar, uzun süre sonra toz ve kirlerle bir araya gelerek kötü bir kullanım alanına sahip olmaktadır. Bunun için öncelikle tozların alınması ve detaylı bir şekilde temizliğin sağlanması için yazlık villa temizliği kapsamında özel süpürgeler ve toz bezleri kullanarak evin köşe bucak temizlenmesine imkan verilecektir. Yazlık temizliği kapsamında ihtiyacınız olan nitelikli temizlik için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Villa İnşaat Temizliği

Villa inşa edildikten sonra çimento ve boya kalıntılarının giderilmesi aynı zamanda tadilat kalıntılarının atılması için özel bir ekiple çalışılmaktadır. İnşaat malzemelerinin oluşturduğu kötü ve kirli görüntünün giderilmesi için duvar, cam ve zemin alanlarına özel kimayasal maddeler kullanılarak yapıya zarar vermeden temizlik sağlanacaktır.

Villa Tadilat Temizliği

Villanızın tadilat alanındaki kirin ve tozun arındırılması için kalan yapı malzemelerinin de evin dışına taşınması hizmet kapsamındadır. Villanızın kullanımına geri dönmek için nitelikli ve yüksek kalitede bir hizmet anlayışıyla her zaman yanınızda olmaya devam edecek size özel temizlik hizmeti sağlayacağız. İstanbul Villa Temizliği İstanbul villa temizliği şirketi Esnur Temizlik, villanız ne kadar geniş olursa olsun profesyonel ekibi sayesinde bir günde baştan sona temizleyip size sunuyor. İster taşınmaya hazır, ister boş durumdaki villalarınızı özenle temizleyip hijyenik hale getiriyoruz. Villalarda garaj, bodrum, çatı, havuz, pencereler, dış cephe, mutfak, banyo ve tuvalet, zemin, mutfak, sauna, aklınıza neresi geliyorsa tüm alanları detaylı ve özenli şekilde temizleyip anahtar teslim şekilde sizlere sunuyoruz. İstanbul villa temizliği konusunda en iyisi olan Esnur Temizliğin villa temizliği, ev temizliği, ofis ve büro temizliği, yerinde halı yıkama gibi sunduğu temizlik hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız uzman temizlik ekibimiz profesyonel temizlik ekipmanı ile dilediğiniz her an size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.
İstanbul Villa Temizliği Nasıl Yapılır?
▪ Oda ve Salon Temizliği; Villa temizliğinde ıslak ve kuru vakum makinesi, buhar makinesi ve ince tozları alan ekipmanlar kullanılır. Camlar ve pencere doğramaları özenle silinir daha sonra priz, avize, tablo, aksesuarlar, lambalar ve süpürgelikler özenle temizlenir. Halılar vakum makinesiyle temizlenir istenirse yerinde yıkanır. Bütün kapılar buhar makinesi yardımıyla temizlenir. Parke ve laminant yüzeyler önce kuru sonra ıslak mopla paspaslanır. Duvarlar silinerek diğer alanlara geçilir.
▪ Mutfak Temizliği; Mutfak temizliğinde fayanslar ve seramik alanlar silinir, derz araları buhar makinesiyle temizlenir ardından dolap ve çekmecelerin iç-dış temizliği özel temizleyicilerden yardım alınarak yapılır. Aspiratör fırın ve Ocak gibi yüzeyler çözeltici kimyasallar ile yağlardan arındırılır. Kapı pencere ve pencere doğramaları silinir, buzdolabı fırın, bulaşık makinesi gibi eşyaların altı çekilerek temizlenir, fırın ve buzdolabının iç temizliği yapılır son olarak kuru ve ıslak mop yardımıyla yerler temizlenip dezenfekte edilir.
▪ Banyo ve Tuvalet Temizliği; Banyoda bulunan küvet, klozet, duşa kabin, jakuzi ve lavabonun yüzeyleri buhar makinesiyle kirlerden ve mikroplardan arındırılır. Dolapların içi ve dışı temizlenir, fayans bulunan yüzeylerde buhar makinesiyle tam arınma sağlanıp özenle temizlenir. Ayna ve camlı bölgeler silinip parlatılır zemin moplanarak bitirilir.
▪ Bahçe Temizliği; Bahçede bulunan çöpler ve yapraklar toparlanır, seramik alanlar silinerek temizlenir. Çardak, kış bahçesi, sandalye, masa gibi alanların temizliği yapılır, havuz kenarında bulunan saniter alan temizliği yapılır.
İstanbul villa temizliği yaparken yüzeylerin cinsine ve durumuna göre farklı kimyasal temizlik maddeleri kullanılır bunlar insan ve ortam sağlığına zarar vermeyen ürünlerden oluşur. Yaşam alanlarınıza gereken temizlik ve hijyeni sadece İstanbul villa temizliği uzmanı Esnur Temizlik tarafından sağlanır.


Eğer villa temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!