Villa Temizliği

Villa Temizleme

Villa Temizliği

Nitelikli ve detaycı bir temizlik anlayışına sahip olan temizlik firması, özel yaşam alanlarında kullanılan eşya ve materyallere göre insan sağlığına zarar vermeyecek temizlik ürünleri kullanmaktadır. Bu aşamada öncelikle planlı bir temizlik daha sonra kaliteli malzeme kullanımıyla villa temizliği kapsamlı bir şekilde yerine getirilecektir. Genişlik ve alan potansiyeline göre yapılacak olan temizleme işlemi uzun vadede steril bir alan oluşturacaktır.

Mevsimlik Villa Temizliği

Mevsim geçişlerinde yapılacak olan villa temizliği yaz ve kış kullanımına göre uzun süre boş bırakıldığı için toz ve kir potansiyeli artmış olacaktır. Villanın temizlenmesi için özel makineler ve temizlik ürünleriyle eşyaların silinmesi, cam ve pencerelerin temizlenmesi hizmet kapsamına dahildir. Aynı zamanda bahçe ve depo temizliğinden, kapılara kadar nitelikli bir mevsim temizliği yapılacaktır. Villa içerisinde kullanılmakta olan malzemeler bağlamında, özel deterjan ve makinelerle koltukların, yatak odası ve özel kullanım alanarının detaylı bir şekilde temizlenerek size teslim edilmesi kısa bir zaman diliminde gerçekleşecektir. Bu alanda tecrübeli ve profesyonel bir ekiple çalışarak mümkün olan en kısa zamanda sizi ve çevreyi rahatsız etmeden temizlik işlemi bitirilir.

Yazlık Villa Temizliği

Üç mevsim boyunca kullanılmamış olan yazlıklar, uzun süre sonra toz ve kirlerle bir araya gelerek kötü bir kullanım alanına sahip olmaktadır. Bunun için öncelikle tozların alınması ve detaylı bir şekilde temizliğin sağlanması için yazlık villa temizliği kapsamında özel süpürgeler ve toz bezleri kullanarak evin köşe bucak temizlenmesine imkan verilecektir. Yazlık temizliği kapsamında ihtiyacınız olan nitelikli temizlik için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Villa İnşaat Temizliği

Villa inşa edildikten sonra çimento ve boya kalıntılarının giderilmesi aynı zamanda tadilat kalıntılarının atılması için özel bir ekiple çalışılmaktadır. İnşaat malzemelerinin oluşturduğu kötü ve kirli görüntünün giderilmesi için duvar, cam ve zemin alanlarına özel kimayasal maddeler kullanılarak yapıya zarar vermeden temizlik sağlanacaktır.

Villa Tadilat Temizliği

Villanızın tadilat alanındaki kirin ve tozun arındırılması için kalan yapı malzemelerinin de evin dışına taşınması hizmet kapsamındadır. Villanızın kullanımına geri dönmek için nitelikli ve yüksek kalitede bir hizmet anlayışıyla her zaman yanınızda olmaya devam edecek size özel temizlik hizmeti sağlayacağız.


Eğer villa temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!