Bahçelievler Dış Cephe Temizliği

Bahçelievler Dış Cephe Temizleme

Esnur Temizlik, Bahçelievler dış cephe temizliği işinde uzman bir temizlik firmasıdır. Her türlü ofis, apartman, resmi kurum, iş merkezi ve bunun gibi birçok yerin temizlenmesi zaman almıyor. Yapıya hiçbir şekilde zarar vermeyen farklı kimyasallar kullanan firma, çok yüksek olmayan ücretler üzerinden işini tamamlıyor.

Bahçelievler Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

Bahçelievler dış cephe temizleme işlemlerinde ilk olarak bir yol haritası çıkarılır. Buna göre temizlik durumuna bakılır. Ardından binanın dış cephesindeki kir kontrol edilir. Çünkü buna göre kimyasal kullanımı söz konusudur. Toz, yağ, oksit için değişik ürünler kullanılır. Aynı zamanda temizliğin en son ne zaman yapıldığı da kontrol edilir. Elbette ilgili yerin çevre durumu çok önemlidir. Çünkü dış cephe temizliğinde çevresel faktörler göz önünde bulundurulur.

Dış Cephe Temizliğinde Neler Kullanılır?

Dış cephe temizlikleri dışarıda yapılır. Binanın çok yüksek olmasından dolayı bazı ürünlerin kullanımı zorunludur. Bunların içinde şunlar dikkat çeker;

En yüksek yerlere bile erişim sağladığı için sepetli vinç bunların başında gelir. Buna platform adı da verilir.
Örümcek platform da söz konusudur.
Bunun yanı sıra eklemli, makaslı gibi daha farklı türleri de vardır.
Son dönemde dağcı ekici olarak bilinen aparatlar birçok firma tarafından kullanılıyor.

Bu sayede ulaşılması çok kolay olmayan yüksek yerlere erişim sağlanır. Bunun ardından temizlik aşamasına geçilir. Dış cephelerde önce kimyasal kullanımı sonra su ile durulama ve son olarak silme yapılır. Cam yüzeylerde ise daha farklı bir yol takip edilir.

Dış Cephe Ne Zaman Temizlenir?

Binaların dış cephesinin temizlenme işlemlerinin yıl içinde en az 2 kere yapılması gerekir. Bunun nedeni ise ilgili bölgenin özellikle oksidasyon yüzünden bozulmasıdır. Hatta sırf bu yüzden dış cephenin değiştirilmesi gibi bir durum ortay çıkabilir.

Dış Cephe Temizleme Fiyatları Nedir?

Bahçelievler dış cephe temizleme fiyatları sabit değil. Birden çok parametre söz konusu. Bunlardan birisi binanın yüksekliği. Aynı zamanda çevre şartları, tercih edilecek olan ekipman, temizlik kimyasalı gibi daha değişik malzemelere göre ücret belirlenir. Genel olarak çok yüksek değildir.

Eğer dış cephe temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!