Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizleme

Dış Cephe Temizliği

Çok katlı yaşam alanları ve iş yerlerinin modern bir mimariyle bezenmiş olan cam kaplamaları için dış cephe temizleme işlemi yerine getirilmektedir. Binanın dışarıdan görünümünü lekeleyecek olan kirli ve tozlu görüntü uzun vadede binanın yapısına da zarar verecektir. Özellikle dış cephenin kirlenmesinde etken madde olan kireç ve rüzgar periyodik olarak temizlenmediğinde kalıntıların kalıcı olmasını sağlamaktadır.

Dış Cephe Temizleme Nedir?

Granit ve cam yapıların dış alanlarındaki parlak yapının bozulmasının nedeni çoğunlukla yağmur, toz ve havadaki kireç yoğunluğudur. İsin ve tozun karışarak kalıntıların çoğalmasını ve dolayısıyla dış cephenin kötü bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Dış cephe temizleme hizmeti bu alanda kullanılmakta olan özel kimyasal maddelerle, dış cephenin kireç ve is lekelerinden arınmasını ve yapının malzemesinin zarar görmemesini sağlayacaktır.

Özel asansörlü platformlar aynı zamanda güvenlik halatlarıyla erişimin kolaylaşacağı dış cephe temizliğinde, hem işlem hızlanacak hem de güvenli bir şekilde temizlik işlemi yerine getirilerek binanın cephesine yenilikçi bir görünüm kazandırılacaktır.

Profesyonel Dış Cephe Camı Temizleme

Plaza, iş merkezleri ve AVM alanlarının profesyonel bir şekilde dış cephe temizleme hizmetini üstenmekte olan firmamız, iş güvenliği kurallarına uygun şekilde işlem yapmaktadır. Profesyonel bir temizlik ekibiyle birlikte, dış cephenin bütün noktalarının temizlenmesi, nano teknolojik malzemelerle kaplanarak uzun süre temiz kalması sağlanacaktır.

Uzun vadede sağlıklı ve yeni bir görünüme sahip olacak dış cephe, çevreye ve canlılara zarar vermeyecek şekilde temizlenerek, kimayasal malzemelerin kullanım oranı da buna göre ayarlanacaktır.

Dış Cephe Cam Temizliği

Periyodik Dış Cephe Temizlik Hizmeti

Düzenli olarak temizliği yapılmadığ takdirde dış cephedeki granit ve cam malzemenin değişmesi gerekebilmektedir. Bu maliyetli yatırımdan kaçınmak için verilmekte olan periyodik temizlik hizmeti, uzun vadede temiz bir dış cephe oluşumunu amaçlamaktadır. Böylece yılın belirli zamanlarında temizlik yerine getirilerek kalıntıların artması engelenecektir.

Nitelikli Dış Cephe Temizliği

Binanın dış cephe görünümüne odaklı yapılan bu temizleme işlemi, hem binanın eskimemesini hem de temiz bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. profesyonel bir ekiple, planlı bir çalışma sonrası size nitelikli bir temizlik hizmeti verilecektir.


Eğer dış cephe temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!