Şişli Dış Cephe Temizliği

Şişli Dış Cephe Temizleme

Günümüzde bina dış cephesi denildiği vakit birçok farklı malzeme karşımıza çıkıyor. Bunların içinde cam son dönemde öne çıkmakta. Gerek alüminyum gerekse granit ev bunun gibi daha farklı malzemeleri de unutmamak lazım. İşte bunların tümünün mutlaka temizlenmesi şart. Şişli dış cephe temizleme bu konuda ek bir telefon uzağınızda bulunuyor.

Dış Cephe Neden Temizlenir?

Dış cephe temizlik işlemleri bir zorunluluktur. Binanın ömrünü uzatır. Özellikle kış aylarının ardından cephede birtakım sorunlar olabilir. Birikmiş olan her türlü kir ve pislik zarar vermeye başlar. Bu durum dış cephenin temizlenmesinin en önemli nedenlerinden birsidir. Bir diğer gerekçe ise estektir. Binaların dışarından görünümünün temiz, ışıl ışıl ve parılda şekilde olması son derece güzel bir görünüm demektir.

Dış Cephe Temizlik Öncesinde Analiz Nedir?

Şişli dış cephe temizleme öncesinde başarılı bir analiz yapılır. Binanın bulunduğu semt, vinç için uygun alanın varlığı gibi konuların yanıtı aranır. Daha sonra temizliği yapılacak olan yüzey kontrol edilir. Buna göre malzeme seçimi gerçekleştirilir ve işe koyulur.

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

• İki farklı sistem söz konusudur. Yıllardan beri kullanılan vinçli yöntem en bilinenidir. Bir platform kullanılır. Birden çok türü vardır. Bu yapı kaldırılarak binanın en üstünden başlamak üzere aşağıya doğru indirilir. Süreç içinde görevli dikkatli şekilde temizliğini yapar. Bunu kısa süre içinde bitir. Özel deterjan ve kimyasallar kullanılır.
• Yeni yöntem ise daha faklıdır. Vinç ya da bunun gibi bir aparat yoktur. Bir makine vardır. Birden çok hortum çıkışı dikkat çeker. Bunların içinden su ve kimyasal püskürtülür. Kurulama için de kimyasal kullanılır.

Dış Cephe Temizlik Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Şişli dış cephe temizleme fiyat konusunda müşterilerini hiçbir şekilde üzmez. Belli başlı kriterler vardır. Bunları dikkate alır ve ücreti çıkarır. Bina büyüklüğü bunların başında gelir. Kat yüksekliği de hesaplamalar sırasında dikkat çeker. Bunun yanı sıra kaç litre malzeme kullanılmış olduğu önemli bir diğer husustur. Bunların tümü başarılı şekilde hesaplandıktan sonra ödemeyi yapabilirsiniz.

Eğer dış cephe temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!