Bağcılar Dış Cephe Temizliği

Bağcılar Dış Cephe Temizleme

Temiz ve ışıltılı bir dış cephe için kullanılmakta olan kaliteli ekipmanlar ve profesyonel bir ekiple kısa zamanda verimli bir çalışma gerçekleştirecek olan temizlik firmamız, güvenlik kurallarına uygun şekilde çalışmaktadır. Esnur Temizlik Bağcılar dış cephe temizliği hizmet anlayışında üst düzey bir temizlik işlemi gerçekleştirerek, yüksek yapıların yeni ve temiz görünmesini sağlayacaktır.

Bağcılar Dış Cephe Temizleme Hizmeti

Dünya çapında dış cephe temizliği için kullanılmakta olan ekipman ve donanıma sahip olan firma anlayışıyla, erişim kolaylığı ve kaliteli malzeme kullanımı % 100 memnun kalacağınız bir temizleme işlemini yerine getirecektir. Dış cephenin tamamen camla kaplı olduğu alanlarında profesyonel bir temizlik sağlayacak olan temizlik ekibi, güvenlik halatları ve hareketli forkliftler aracılığıyla çalışmaktadır. Asansörlü forkliftle birlikte bütün dış cephe temizliği güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Bağcılar dış cephe temizleme hizmetiyle dış yüzeylerin cam temizliğini sağlıklı koşullar altında yerine getirilmektedir.

Profesyonel Dış Cephe Temizliği

Hava koşullarından kaynaklı bina ve plaza gibi yapıların dış cephesinde bulunan cam yapı kısa zamanda kirlenme potansiyeline sahiptir. Havada bulunan kireç ve kir yağmur ve rüzgarla birleşerek uzun süre kirli aynı zamanda yıpratıcı maddeleri dış cepheye sabitlemektedir. Toz, kalıntı ve kireç gibi maddelerin nano teknolojik yapıya uygun şekilde temizlenmesini sağlayacak olan firmamız, asansörlü vinçle dış cephenin her yanına erişim sağlayacaktır. Bağcılar dış cephe temizleme hizmeti canlılara zarar vermeyecek kimyasal temizlik ürünleriyle temizlenir ve uzun süre kalıcı bir etki bırakır.

Periyodik Dış Cephe Temizleme

Bağcılar dış cephe temizleme hizmet anlayışıyla profesonel bir şekilde büyük yapıların temizlenmesini sağlayan firmamız, 400 ile 500 bin m2 cephe silme ekipmanıyla birlikte hareket ederek, periyodik temizlik işlemlerini yerine getirecektir. Yılın belirli dönemlerinde sağlanacak olan bu temizlik hizmeti sayesinde, daha uzun bir dış cephe kullanımı elde edebilirsiniz.

Bağcılar % 100 Profesyonel Temizlik

Uygun fiyata kaliteli bir hizmet sunmakta olan temizlik firması, sizlere uzun vadede kullanabileceğiniz bir dış cephe temizleme hizmeti vermektedir. Söz verilen tarihte yapının bütün kontrolleri yapıldıktan hemen sonra temizlik hizmeti başlayacak ve müşteri memnuniyetine öncelik verilerek işlem yapılacaktır.

Eğer dış cephe temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!