Ofis Temizliği

Ofis & Büro Temizleme

Ofis & Büro Temizliği

İstanbul ofis ve büro temizleme hizmeti, iş yerlerinizi uzman ekibimizce nitelikli şekilde temizleyerek hijyen koşullarına uyum sağlaması için biçilmiş kaftandır. Tabi ki nitelikli temizlik işlemleri öncelikle kaliteli malzeme kullanımından geçmektedir. Biz de malzemelerimizi Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ‘ne uygun, kaliteli ürünler seçerek temizlik işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

İş yeri ve ofis temizliği alanında sağlanacak çalışma alanınızın düzenli olarak temiz kalması aynı zamanda prestijli bir görünüm kazanması için profesyonel ekibimizce, periyodik olarak temizlik işlemi yerine getirilecektir. İş yeri, ofis ve büro temizliği alanında firmamızla iletişime geçerek mesai saatleri dışında temizlik hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Neler Sunuyoruz?

  • Son teknoloji ekipmanlarımız ile ofisinize hijyen sağlıyoruz.
  • İlk işlem, ofisinizin tamamın dezenfekte edilmesidir.
  • Buharlı sistem ile erişilemeyen yüzeysel bölgelere %100 dezenfekte sağlıyoruz.
  • Kullandığımız bütün ekipmanlarımızı dezenfekte ederek kullanmaktayız.

%100 Profesyonel Ofis Temizleme Hizmeti

İstanbul ofis temizliği hizmetimiz, çalışanı fazla, gün içerisinde müşteri girişi çıkışı çok olan firmalar için adeta bir kurtarıcı.

Hizmetimiz için size özel periyodik temizlik çizelgesi hazırlanarak, günlük, haftalık ve aylık olarak temizlik hizmetinden yararlanmanız sağlanacaktır. Ofis temizliği hizmeti kapsamında, zemin, cam, perde, masa, sandalye ve koltuk takımlarının temizliği yapılacak aynı zamanda özel kullanım alanlarının da steril bir alana dönüşmesi sağlanacaktır. Tuvalet, lavabo ve mutfak gibi ofiste kullanılan alanların temizlenmesi, petek ve jaluzilerin temizliği firma hizmeti kapsamına girmektedir. Nitelikli ve profesyonel bir ofis temizleme hizmeti için bizimle iletişime geçerek kısa zamanda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


Büro Temizleme Hizmeti

İşinizi ve prestijinizi temsil edecek olan büronuzun düzenli olarak temizlenmesini sağlayacak olan ekibimiz, size verilen tarihler arasında gelerek büro temizleme işlemini yerine getirecektir. Büro temizliği için kullanılmakta olan özel temizlik ürünlerimiz ve makinelerimiz büronuzun prestijli bir görünüm kazanmasını ve kirlerinden arınmasını sağlayacaktır.


İş Yeri Ve Departman Temizliği

İş yerlerinin özel çalışma bölümlerini ve kullanım alanlarını ayrıcalıklı olarak temizleyecek olan firma ekibimiz, zemin, masa ve cam gibi alanların nitelikli bir şekilde temizlenmesini sağlayacaktır. Ofis temizliği hizmeti kapsamında ihtiyacınız olan bütün iş yerinin dip bucak temizlenmesi, teknolojik cihazların ve ziyaretçi alanlarının temizliği kısa zamanda yapılacak ve mesai saatler içinde temiz bir kullanım alanınız olması sağlanacaktır.


İstanbul Ofis ve Büro Temizliği

Ofis ve büro gibi çalışma alanlarının temiz ve hijyenik olması çalışan psikolojisini ve başarısını doğrudan etkilemektedir. Yalnızca çalışanlar için değil, hizmet alan müşteriler için temiz ve düzenli bir izlenim bırakmak oldukça önemli bir prestij konusudur.

İstanbul ofis & büro temizliği hizmeti veren Esnur Temizlik şirketi olarak, uzun yıllar boyunca hizmet vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ile çalışma alanlarınızın temizliğini sağlıyor ve sizlere hijyenik bir iş ortamı sunuyoruz.

Ofisler ve bürolar pek çok farklı çalışma malzemelerinin bir arada bulunduğu ortamlardır. Bu alanlarda bilgisayarlar, masalar, sandalyeler, telefonlar, dosyalar, evraklar ve buna benzer birçok farklı eşya bir arada bulunur. Tüm bu ofis araç gereçlerinin temizliği ayrı bir temizlik malzemesi ve özenli bir temizlik hassasiyeti gerektirir. İstanbul ofis & büro temizliği şirketi olarak alanında uzman kadrosu ve profesyonel temizlik ekipmanları ile ofis ve büro içerisindeki tüm eşyalarınız özenle temizlenip dezenfekte edilmektedir. Özellikle elektronik cihazların temizliğinde kullanılan temizlik ürünlerinin seçimi ve kullanımı sırasında büyük bir hassasiyet gösterilmektedir.

Ofiste bulunan eşyaların hiçbir zarar görmemesi ve en hijyenik şekilde temizlenmesi bizim için esas olandır. Tüm ofis mobilyaları, jaluzi, stor perde, bekleme ve misafir oturma gurupları, pencereler, cam paravan ve aynalar, banyo ve lavabolar, aydınlatma aparatları, havalandırma aksesuarları, zemin kaplamaları, raf, tezgah ve vitrin temizlikleri kısacası temizlenmesi gereken her nokta en ince ayrıntısına kadar temizlenir. Çalıştığınız alanın temizliğini biz üstlenelim, sizde bu temiz ortamda çalışmanın keyfini sürün.


Ofis & Büro Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Sizin işinizi ve itibarınızı temsil edecek olan büronuzun düzenli olarak temizlenmesini sağlayacak olan ekibimiz, size verilen tarihler arasında gelerek temizlik işlemini yerine getirecektir. Büro temizliği için kullanılmakta olan özel temizlik ürünlerimiz ve makinelerimiz büronuzun prestijli bir görünüm kazanmasını ve kirlerinden arınmasına katkı sağlayacaktır.

Ofiste bulunan elektronik cihazlar özel temizlik malzemesi ve temizlik bezleri yardımıyla temizlenir. Detaylı olarak pencere, jaluzi, ayna, lavabolar, raf, tezgah, aksesuarlar, kısacası ofiste bulunan bütün malzemeler özenle ve özel temizlik malzemesi kullanılarak temizlenir. Varsa halılara vakumlama işlemi uygulanır, zemin önce kuru ardından da ıslak paspas ile temizlenip arındırılır. İstanbul ofis & büro temizliği kapsamda, zemin, pencere, perde, masa, sandalye, koltuk takımı temizliği detaylı olarak yapılarak çalışma alanlarının temiz ve steril bir görünüme dönüşmesi sağlanır.

Eğer ofis temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!