Ofis Temizliği

Ofis & Büro Temizleme

Ofis & Büro Temizliği

İş yeri ve ofis temizliği alanında sağlanacak olan nitelikli temizlik işlemleri öncelikle kaliteli malzeme kullanımından geçmektedir. Çalışma alanınızın düzenli olarak temiz kalması aynı zamanda prestijli bir görünüm kazanması için profesyonel bir ekiple hizmet verilerek, periyodik olarak temizlik işlemi yerine getirilecektir. İş yeri, ofis ve büro temizliği alanında firmamızla iletişime geçerek mesai saatleri dışında temizlik hzimetindan yararlanabilirsiniz.

%100 Profesyonel Ofis Temizleme Hizmeti

Çalışan kişi sayısına ve ziyaretçi sayısına göre her ofisin kirlenme potansiyeli farklılık göstermektedir. Bu aşamada size özel periyodik temizlik çizelgesi hazırlanarak, günlük, haftalık ve aylık olarak temizlik hizmetinden yararlanamanız sağlanacaktır. Ofis temizliği hizmeti kapsamında, zemin, cam, perde, masa, sandalye ve koltuk takımlarının temizliği yapılacak aynı zamanda özel kullanım alanlarının da steril bir alana gönüşmesi sağlanacaktır. Tuvalet, lavabo ve mutfak gibi ofiste kullanılan alanların temizlenmesi, petek ve jaluzilerin temizliği firma hizmeti kapsamına girmektekdir. Nitelikli ve profeysonel bir ofis temizleme hizmeti için bizimle iletişime geçerek kısa zamanda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Büro Temizleme Hizmeti

Sizin işinizi ve prestijinizi temsil edecek olan büronuzun düzenli olarak temizlenmesini sağlayacak olan ekibimiz, size verilen tarihler arasında gelerek büro temizleme işlemini yerine getirecektir. Büro temizliği için kullanılmakta olan özen temizlik ürünlerimiz ve makinelerimiz büronuzun prestijli bir görünüm kazanmasını ve kirlerinden arınmasını sağlayacaktır.

İş Yeri Ve Departman Temizliği

İş yerlerinin özel çalışma bölümlerini ve kullanım alanlarını ayrıcalıklı olarak temizleyecek olan firma ekibimiz, zemin, masa ve cam gibi alanların nitelikli bir şekilde temizlenmesini sağlayacaktır. Ofis temizliği hizmeti kapsamında ihtiyacınız olan bütün iş yerinin dip bucak temizlenmesi, teknolojik cihazların ve ziyaretçi alanlarının temizliği kısa zamanda yapılacak ve mesai saatler içinde temiz bir kullanım alanınız olması sağlanacaktır.

%100 Kalite Ve Güvenli Temizlik

İş yeri ve ofis temizliğinde mesai saatleri dışında yapılacak olan temizlik, uzun zamandır bizimle birlikte çalışmakta olan güvenilir elemanlarla birlikte yerine getirilmektedir. Kullanılan son teknoloji temizlik makineleri ve temizlik deterjanları kalıntı, toz ve kirlerin çalışma alanınızdan uzaklaşmasını sağlayacaktır.


Eğer ofis temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!