Kağıthane Dış Cephe Temizliği

Kağıthane Dış Cephe Temizliği

Kağıthane dış cephe temizliği hizmeti apartman ve binaların dışının kirlerinden arındırılması işlemidir. Apartman ve binaların dış cephelerinin temizlenmesi son derece önemlidir. Dışarıdan bakıldığı zaman son derece pis ve kirli olan bir bina, insanların aklında yanlış bir şekilde kodlandır. Bunun yanı sıra temizliği gerçekleştirilmeyen bir binanın ömrü de çok uzun olmaz.


Dış Cephe Neden Temizlenir?

  1. Son dönemde özellikle dış cephesi cam olan binaların sayısında artış var. Bundan dolayı sık sık temizlenmesi özellikle estetik açıdan daha güzel bir görünüm sağlar. Binanın bu şekilde parıldaması mümkündür.
  2. Kış aylarından binalar birçok değişik dış etkiye maruz kalır. Değişik türden bakteriler biriktiği zaman cepheye telafisi mümkün olmayan zararlar verirler.
  3. Aynı zamanda dış cephe temizliği insan sağlığı açısından da önemlidir.

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

Kağıthane dış cephe temizlemeiki farklı sistem üzerinden yapılır. Vinç kullanılarak yapılan ve klasik yöntem olarak anılan yöntem en bilinenidir. Bir ya da birden fazla görevli platform içine biner. Tüm temizlik malzemelerini de yanına alınır. Bunun ardından asansör yükselir. Dış cephenin olduğu yere sabitlenir. Böylelikle temizliği başlaması için gereken tüm şartlar oluşturulur. En etkili, kirleri çabucak çıkarak ve cepheyi ışıl ışıl yapacak kimyasal maddeler kullanılır. Çek çek ile duruluma sonrasında son kalan sular da alınır.


Modern Dış Temizlik Yöntemi Nasıldır?

Yeni ve aynı zamanda değişik bir mantığa sahip olan sistemdir. Özellikle vinç ve benzeri aparatlar gerektirmediği için tercih edilmeye başlanmıştır. İthal bir makinedir. Fiberden imal edilmiş olan hortum çıkışları vardır. Hortumlar 20 metreye kadar uzar. Böylelikle temizleme işlemleri çok zor olmayacak şekilde gerçekleştirilir. Üstelik dış cephenin kurutulması zahmetsizdir. Çünkü bir kimyasal ile bu yapılır.


Dış Cephe Temizlik Fiyatları Nedir?

Kağıthane dış cephe temizleme firmasının saptadığı fiyatlar her yapı için farklıdır. Örneğin inşaatı yeni bitmiş bir binanın temizliği çok masraflıdır. Alanın büyüklüğü ve binanın yüksekliği de büyük bir önem arz eder. Son olarak kullanılan malzemenin miktarı da fiyata eklenir.

Eğer dış cephe temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!