Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği

Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği

Beylikdüzü dış cephe temizliğihizmeti, bina ayrımı yapmadan, bakımı gelen ve artık temizlenmesi şart olan tüm apartmanlarda işlem gerçekleştiriyor. Bunun için özel birtakım cihaz ve ekipmanlar söz konusudur. Böylelikle hiçbir şekilde dış cephe zarar görmemiş oluyor. Ayrıca birden fazla personelin olduğu süreç içinde binanın dış yapısına göre kimyasal kullanımı da söz konusudur. Kullanılacak olan kimyasalların hiçbir şekilde binanın yapısına zarar vermeyeceğine emin olabilirsiniz.


Dış Cephe Temizliği Neden Önemli?

Dış cephe temizliği mutlaka ve yıl içinde en az 2 defa yapılmalıdır. Bunun birçok nedeni var. İlki, estetik görünümdür. Her apartmanın dış kısmı aynı zamanda onun kimliğini yansıtır. Bundan dolayı temizlenmesi şarttır. Diğer neden ise binanın ömrüdür. Kış boyunca gerek yağmur gerekse çamur gibi etkenlerden dolayı kirlenen cepheler zaman içinde bozulmaya yüz tutar. Bu durum kökten değişiklik demektir. İşte bunun önüne geçebilmek için Beylikdüzü dış cephe temizleme hizmetini kullanmak şarttır.


Dış Cephe Temizliğinde Sulu Nedir?

Cephe temizliğinde genellikle biri klasik biri sulu olmak üzere iki farklı yöntem tercih edilir. Sulu yöntemde uzun ve hiçbir şekilde kırılmayan fiber hortumlar kullanılır. İlk olarak su tutulur. Daha sonra ise farklı kimyasallar kullanılır. Bu sırada baş kısmı hareketli olan fırçalar kullanılır. Bol su tutulur. Kurulama için beze ihtiyaç olmadan özel bir karışım sayesinde kısa bir zaman dilimi içinde camlar kurumuş olur.


Dış Cephe Temizliğinde Klasik Yöntem Nedir?

Beylikdüzü dış cephe temizliği işlemlerinde klasik olarak bilinen yöntem de kullanılır. Buna göre son derece özel olan birtakım aparatlar vardır. Bunların başında vinç gelir. Önemli olan şey temizlenecek olan yere son derece güvenli bir biçimde personelin ulaşmasını sağlamaktır. Bunun ardından temizleme işlemine geçilir. Dış cepheye hiçbir şekilde zarar vermeyen kimyasallar sayesinde süreç en kısa zaman içinde sona erer.


En İyi Firmayla İletişime Geçin

Beylikdüzü dış cephe temizleme için yapılması gereken ilk şey hemen iletişim kurmaktır. Gerek hafta içi gerekse hafta sonu hizmetinizdeyiz. İstenen ücret çok yüksek değildir. Uzman personel işini en iyi şekilde ve iz bırakmadan tamamlar.


Eğer dış cephe temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!