Küçükçekmece Dış Cephe Temizliği

Küçükçekmece Dış Cephe Temizliği

Küçükçekmece dış cephe temizleme hizmetimiz, yaz aylarında solan, kış aylarında yağmur ve kar sebebiyle kirlenen binaların dış cephelerini temizlemek için biçilmiş kaftandır.

yüzden işinde uzman ve yılların getirmiş olduğu deneyim ile dikkat çeken firmalara yaptırmak hem sizin, hem çevrenizin, hem de çalışanın hayatına sebep olmaz.


Dış Cephe Temizlik Öncesinde Ne Yapılır?

Küçükçekmece dış cephe temizleme hizmetimizde yapılacak analiz sonuçlarına göre hareket edilir. İlk olarak binanın kaç katlı olduğuna bakılır. Farklı dış cephe malzemeleri için farklı ve aynı zamanda özel olan kimyasallar kullanılacağı için malzeme durumu ve hangi malzemelerin kullanılacağına bakılır. Kirin türü önemli olan bir diğer husustur. Bazı lekeler son derece inatçı olduğundan farklı bir yol kullanılır. Bu analiz sonuçlarına göre harekete geçilir.


Dış Cephe Temizleme Nasıl Olur?

Küçükçekmece dış cephe temizleme işlemlerinde birden fazla yöntem kullanılır. Bunlardan birisi klasik olarak tanımlanan sistemdir. Buna göre sepetli, eklemli, örümcek, makaslı gibi değişik platformlardan birisi kullanılır. Görevli uzman personel bunun içine biner. Ardından bu hareket ettirilir. Cephe temizliği böylelikle başlar. Deterjan, bez, fırça, çek çek ve su kullanılır. Ardında iz kalmaması adına son derece titiz bir şekilde işlemler tamamlanır.


Dış Cephe Temizliğinde Diğer Yöntemler Neler?

Dış cephe temizliğinde çok daha farklı olan sistemler de söz konusu. Yöntemlerin arasında özel cihaz kullanımı ilk sırada geliyor. Bu cihazın birden çok uzun borusu var ve bu borular sayesinde her yere uzanabiliyor. Boruların fiberden yapılmış olması büyük bir şans. Böylelikle kırılma, kopma gibi bir durum yok. Bu hortumların içinden hem su hem de kimyasal madde karıştırılıp cama püskürtülüyor. Böylelikle tam bir temizlik yapılıyor. Mevcut yöntemin son dönemde çok popüler olduğunu hemen eklemek lazım.


Dış Cephe Temizliği Fiyatları Nedir?

Küçükçekmece dış cephe temizleme hizmetimiz için diğer hizmetlerimizde olduğu gibi sabit bir fiyat yoktur. Fiyat bazı kriterlere göre belirlenir. Bu kriterler;

  • Alanın büyüklüğ
  • Binanın yüksekliği
  • Kullanılan malzeme miktarı ve türü
  • Kir türü ve yoğunluğu

şeklind sıralanabilir.

Eğer dış cephe temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!