Esenyurt Dış Cephe Temizliği

Esenyurt Dış Cephe Temizliği

Esenyurt Dış Cephe Temizlemehizmeti, binaların dış yapılarında olaşabilecek çok bütün toz, kir ve pas için birebir çözümdür. Binaların dış cephelerinde bir çok malzeme kullanılıyor. Bunların içinde cam, kompozit malzemeler, siding, granit öne çıkıyor. Her türlü hava koşuluyla karşı karşıya kalan cephelerin temizliğinin yapımı bir zorunluluktur. Biz sizler için hem hızlı hem de kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Üstelik esenyurt dış cephe temizleme hizmetimizin çok yüksek bir ücreti yoktur.


Dış Cephe Temizliğinde Nelere Dikkat Edilir?

Esenyurt dış cephe temizleme hizmetine başlamadan genel bir analiz yapmak gereklidir. Analiz içerisinde yer alan maddeler aşağıda listelenmiştir.

Malzeme Türü: Binanın dış cephesinde kullanılan malzeme türü.

Kir Türü: Binanın dış cephesinde oluşmuş kirin türü ve yoğunluğu.

Son Temizlik Tarihi: Binanın dış cephesinin en son ne zaman temizlendiği.

Trafik ve Diğer Çevresel Etkenler: Eğer klasik metot kullanılacaksa vinç kurulumu için gerekli alanın açıklığı ve trafik yoğunluğu.


Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

Esenyurt dış cephe temizliği işleminde klasik metot öne çıkar. Bunun için vinç kullanımı zorunludur. Temizlik yapacak kişinin her zaman güvenlik sorunu olmadan, olası kazalara önlem alınarak ilgili yere ulaştırılması esastır. Bunun ardından yüzeyin durumuna göre kimyasal kullanımı söz konusudur.


Dış Cephe Temizliğinde Kullanılan Malzemenin Rolü Nedir?

Esenyurt dış cephe temizleme hizmetinde her daim en iyi ve en kaliteli olan bilinen malzeme kullanılır. Bunun birden çok nedeni vardır. Her şeyden önce yüzeyin zarar görmesi engellenir. Aynı zamanda en inatçı olarak tanımlanan lekeler ve kirler bile ortadan kalkar. Son olarak kaliteli malzemenin insan sağlığı üstünde de hiçbir şekilde olumsuz etkisinin olmadığını söyleyelim. Hizmetlerimiz her daim kalite ve müşteri memnuniyeti odaklıdır.


Esenyurt Dış Cephe Temizliği Fiyatları Nedir?

En çok merak edilen konu fiyattır. Bu konuda fahiş sayılabilecek ücretler söz konusu değildir. Sabit bir fiyat bulunmamaktadır. Bunun sebebi ise her binanın aynı özelliklere ve aynı kir yoğunluğuna sahip olmaması. Yapılan analize göre bir ücret belirlenir. Analiz de cephenin türü, ne kadar malzeme kullanıldığı, büyüklük ve yükseklik gibi değişik kriterlere göre hareket edilir. Kusursuz bir temizlik için vakit kaybetmeden iletişime geçin.

Eğer dış cephe temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!