Kadıköy Dış Cephe Temizliği

Kadıköy Dış Cephe Temizliği

Kadıköy dış cephe temizleme hizmetimiz dış cepheleri temizlenmesi zor olan binalarda sizler için biçilmiş kaftan. Profesyonel personel ve kaliteli ürün ile binalarınızın dış cephesini tabiri caizse inşaatı yeni bitmiş gibi bir görünüme büründürür. Özellikle uzun yıllardan beri temizlenmemiş olan cepheler bu şekilde ilk günkü gibi ışıl ışıl parlar.

Dış cephe temizleme konusunda uzman olmayan kişiler bu işe kalktıştığında büyük güvenlik ve sağlık problemleriyle karşı karşıya kalabilir. Dolayısıyla bu konu da profesyonel bir firma tercih etmelisiniz.


Dış Cephe Neden Temizliği Neden Önemli

Kadıköy dış cephe temizleme hizmetimizin artılarından biri ise, binanın dış cephesi ister cam ister farklı bir malzemeden olsun her daim iklim etkisine açıktır ve bu durum büyük bir handikaptır. Zaman içinde birikmiş olan bu zararlı oksitlerin artık zarar verme aşamasına geçmesi söz konusudur. Bunların tümünü engellemek basittir. Başarılı bir temizlik sorunu önler.

Kadıköy dış cephe temizleme hizmetimizin bir diğer artısı ise cam yüzeye sahip olan bir binanın kirli olması, estetik açıdan son derece sorunlu bir durumun ortaya çıkmasına neden olur. Oysaki profesyonel bir temizlik sayesinde parıldayan bir görünüm hiç de zor değildir.


Dış Cephe Temizliğinden Önce Neler Yapılır?

Kadıköy dış cephe temizleme hizmetimizi her daim çok sağlam bir biçimde yaparız. Bir yol haritasını takip eder. Vinç kurma gibi bir işlem olacağı için trafik kontrolü gerçekleştirilir. Çevresel şartların tümü dikkate alınır. Bunun yanı sıra binanın ne kadar yüksek olduğu da önemlidir. Buna göre çaba harcanacaktır. Aynı zamanda dış cephe yüzeyine de bakılır. Tüm bunların ardından işe koyulur.


Vinç ile Dış Cephe Temizliği Nedir?

Kadıköy dış cephe temizleme hizmetleri yöntemlerinden biri olan aynı zamanda klasik yöntem olarak da adlandırılan bu yöntem en bilinen yöntemdir. Vinç platformuna görevlinin konuşlandırılmasıyla platform yukarı kaldırılır. Daha sonra son derece klasik bir şekilde süreç başlar. Oldukça etkili olan temizlik malzemeleri kullanılır. Süreç içinde fırça ve bezler tercih edilir.


Makine ile Dış Cephe Temizliği Nedir?

Kadıköy dış cephe temizleme hizmetleri içinde yer alan bir diğer yöntem ise makine ile yapılan tamizleme yöntemidir. Makine ile temizleme çok büyük bir avantaj demektir.İnsan gücüne ihtiyaç duyulur ancak yerden metrelerce yükselmesine gerek yoktur. Çünkü bunu çok uzun olan hortumlar ile yapmak kolaydır. Temizlik bu şekilde sağlanır ve kısa süre içinde bitirilir.

Eğer dış cephe temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!