Avcılar Ofis Temizleme

Avcılar Ofis Temizleme

Avcılar ofis temizleme olarak sizlere sağlıklı ve temiz bir çalışma ortamı sunmak bizim öncelikli hedefimiz.

Avcılar, İstanbul’un Avrupa Yakasında yer alan bir ilçe olup 10 mahalleden oluşmaktadır. Ekonomisinin %40’ını işçiler ve %10’unu küçük esnaf oluşturur. Çalışma gücünün önemli bir yere sahip olduğu Avcılar’da, iş yerleri ve ofislerin temizliği de önemli bir konu haline gelmiştir. Sizlere bu hizmeti sağlamak ise bizim işimiz.

Güvenilir ve deneyimli kadromuz ile her türlü günlük, haftalık ya da aylık ofis temizliğiniz için buradayız. Çalışanlarınıza daha rahat, temiz ve ferah bir ortam sunabilirsiniz. Temiz bir çalışma ortamı sizlere iş hayatınızda beklenmedik avantajlar sağlar. Unutmayın, temiz bir ofis verimli ve mutlu çalışanlar demektir.

Avcılar ofis temizleme olarak esnek çalışma saatlerimiz sayesinde dilediğiniz anda yardımınıza koşarız. Hafta içi ve hafta sonu da dahil her gün hizmet vermekteyiz.


Ücretlendirme

Fiyatlarımızı belirlerken de sizleri düşündük. Her tür bütçeye uygun seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz. Paketlerimiz arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. İsterseniz aylık paketimizi seçerek özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Size sağladığımız bir diğer kolaylık ise ödemeleriniz online olarak kolayca gerçekleştirebilmektir.


Temizlik Detayları

Sizlere daha temiz ve sağlıklı bir ortam sunmak için hem iç ve hem de dış cephenizin temizliğini özenle ve dikkatle yapmaktayız. Ekibimiz her türlü yüzeyi ve alanı atlamadan detaylı bir şekilde temizler. Tüm işlemlerin sonunda, son kontroller yapılır ve böylelikle temizlenmeyen ya da eksik bırakılan bir yer olmadığından emin olunur.


Dezenfeksiyon

Özellikle COVID-19 ile mücadele ettiğimiz bu zor dönemde Avcılar ofis temizleme olarak sizlere sağladığımız bir diğer avantaj da dezenfeksiyondur. Dezenfeksiyon işlemi sırasında kullandığımız ürünler %100 bitkisel olup her türlü yüzeye uygulanabilmektedir. Ürünlerin hiçbir şekilde size ve ofis eşyalarına zararı bulunmaz. Üstelik işlemden 15 dakika sonra gönül rahatlığıyla işlerinize devam edebilirsiniz.

Her türlü makine ve temizlik malzemesi bize ait olup dilerseniz sizin temin edeceğiniz ürünler de kullanılabilmektedir. Ofis temizleme süreci başlangıcında tarafımızdan sizlere sunulan program en iyi sonuç almayı hedeflediğimiz önerilen temizlik programıdır ve dilerseniz değiştirme imkânınız vardır.

Eğer Ofis Temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!