Bakırköy Ofis Temizleme

Bakırköy Ofis Temizleme

Bakırköy Ofis Temizleme hizmeti, yer altı çarşısında bulunan 101 dükkân ile beraber çeşitli şirketler, iş yerleri ve ofisleri de bünyesinde barındıran Bakırköy ilçesi için önemli bir yer edinmiştir.

Bakırköy ofis temizleme hizmeti konusunda iddialı ve güvenilir bir hizmet sunmak bizlerin görevidir. Uzman kadromunuz her an sizin emrinizde. Gözünüz asla arkada kalmayacak. Her şey siz ve sağlığınız için.


Çalışma Saatlerimiz

Her türlü şirketin çalışma düzenine uygun esnek çalışma saatlerimizle Bakırköy ofis temizleme siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Müşterilerimizin çalışma rutinine göre ayarlanabilen hizmetimiz, haftanın her günü, 24 saat sizlerin emrindedir. Bize her an ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.


Ücretlendirme

Siz değerli müşterilerimizin sağlığı bizim için önemlidir. Bu yüzden her bütçeye uygun seçeneklerimiz ve paketlerimiz bulunmaktadır. Günlük, aylık ve haftalık paketlerimiz olup fiyatları değişmektedir. Paketinizi seçtiğiniz andan itibaren kullanılacak tüm ürünler ve ekipmanlar şirketimize aittir ve sizden kesinlikle ek ücret talep edilmez.


Temizlik Detayları

Temizlik hizmeti esnasında şirketimiz tarafından detaylı incelemeler sonucu seçilen yüksek kalitede temizlik ürünleri ve ekipmanları kullanılmaktadır. Bu ürünlerin size ya da ofisiniz içinde bulunan eşyalar herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Temizlik hizmeti alanında deneyimli uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılır.

Aşamalar halinde yapılan temizlik hizmetimiz hem iç hem de dış cephe için uygulanır. Bütün işlemler ve temizlik sonrası sizlere iyi bir hizmet vermiş olduğumuza emin olmak için son kontroller yapılır. Böylelikle atlanıp temizlenmeyen bir alan kalmaması garantilenmiş olur.


Dezenfeksiyon

Bakırköy ofis temizleme şirketi olarak sizlere sunduğumuz diğer bir avantaj ise dezenfeksiyon işlemidir. Dezenfeksiyon işlemi sizi ve çalışanlarınızı çeşitli mikrop ve bakterilerin oluşturabileceği hastalıklardan korur. İşlem sonrasında mikrop, bakteri ve diğer mikroorganizmalar yok olur. Sanılanın aksine işleriniz aksamayacak ve hatta işlem sonrası çalışmalarınıza devam edebileceksiniz. Devamlı sonuç almak için uygulamanın belirli aralıklarla tekrarlanması tavsiye edilir.

Eğer Ofis Temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!