Beylikdüzü Ofis Temizleme

Beylikdüzü Ofis Temizleme

Beylikdüzü ofis temizleme hizmeti ile, gün içerisinde ofis içinde sıkışıp kalmış siz değeri müşterilerimize rahat ve temiz bir ofis ortamını garantiliyoruz.

İşinde uzman ve güvenilir çalışanlarımız sayesinde ofisinizin temizliği hakkında gözünüz arkada kalmayacak. Her türlü iç ve dış cephe temizliğini size sağlıyoruz. Temiz bir ofis daha iyi bir çalışma ortamı demektir. Sabah çalışanlarınız işe geldiğinde onlara tertemiz ve motive edici bir ortam sunabileceksiniz.

Sizlere kolaylık sağlamak adına hafta içi ve hafta sonu her gün, 24 saat Beylikdüzü ofis temizleme olarak sizlerleyiz. Sizlerin isteğine uygun çalışma saatlerimiz vardır. İster akşam ister sabah, isterseniz de gün içinde temizliğiniz yapılır.


Ücretlendirme

Beylikdüzü ofis temizleme için seçilen paket içeriğine göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Sizlere sağladığımız olanaklarda günlük, haftalık ve aylık ofis temizliği gibi çeşitli temizlik paketlerimiz bulunmaktadır. Kullanılan temizlik malzemeleri ve ekipmanlar tamamen tarafımıza ait olup sizden ekipman ve malzemeler için herhangi bir ücret talep edilmez.


Temizlik Detayları

Ofisiniz de hijyenik bir ortam oluşturmak bizim için önemli. Deneyimli temizlik ekibimiz temizlik süreci boyunca adım adım ilerleyerek sizler için temiz bir ofis ortamı için çalışır. Temizlik sonunda bütün ekipmanlar ve temizlik malzemeleri toplanıp son kontroller yapılır. Temizlik hizmeti sonrası sizlere periyodik temizlik uygulamalarını öneriyoruz. Böylece ofisiniz sürekli temiz kalabilir.


Dezenfeksiyon

Dış faktörlerden ofis ortamınıza kadar gelen her türlü tehlikeden sizi korumak da Beylikdüzü ofis temizleme hizmetimizde bulunmaktadır. Mikroplar ve bakteriler sizin, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin üzerine yapışıp ofisinize kadar girebilir. Sağlığınızı tehlike altına sokup sizin sağlığınızı riske atabilir ve verimliliğinizi düşürebilir. Dezenfeksiyon işlemi sayesinde kendinizi güvence altına alabilirsiniz. İşlerinize ara vermeye gerek kalmadan, işlemden kısa bir süre sonra işlerinize devam edebilirsiniz. Dezenfeksiyon işlemi ömür boyu kalıcı değildir. Bu sebeple, işlemin tekrarlanması daha iyi sonuçlar doğurur.

Eğer Ofis Temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!