Bahçelievler Ofis Temizleme

Bahçelievler Ofis Temizleme

Bahçelievler Ofis Temizliği hizmetini en güvenilir ve en profesyonel şekilde sizlere sunmak bizim birincil görevimizdir.

Bahçelievler, İstanbul ilinin Avrupa Yakası’nda bulunan bir ilçedir ve 11 mahalleden oluşur. Bahçelievler, Yenibosna, Doğu Sanayi Sitesi ve Kocasinan Sanayi Sitesi gibi birçok önemli kuruluşa ev sahipliği yapar.

Ekonomisinde böyle kuruluşlara sahip olan Bahçelievler aynı zaman da birçok ofisi de bünyesinde barındırır. Bu durum çalışma ortamının ve ofislerin güvenliği ve sağlık koşullarına uygunluğu gibi maddeleri de beraberinde getirmiştir.

Bahçelievler ofis temizleme, ofis ortamlarınızın temizliği konusunda iddialı bir temizlik sunuyor. Ortaya çıkan temizlik şirketleri arasında, sizlere %100 güvenilir ve de profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Amacımız, sizin ve çalışanlarınızın güvenle, hijyenik bir ortamda çalışabilmesi.

Ofis içi çalışma saatlerinizin bölüneceğinden ve işlerinizin aksayacağından endişe etmenize gerek kalmadı. Bahçelievler ofis temizleme, hafta içi ve hafta sonu, 24 saat sizlerle. Haftanın her günü ve her saat bizlere ulaşabilirsiniz.


Ücretlendirme

Ofis temizlik fiyatlarımız bütçenizi sarsmaz ve herkesin yararlanabilmesi için çeşitli paket seçeneklerine sahiptir. Bahçelievler ofis temizleme ödeme süreci boyunca sizi ve cebinizi düşünür. Sizden herhangi bir temizlik ürünü ya da ekipman talep edilmez ve de bunlar için ek ücret istenmez. Bütün temizlik ürünlerinin karşılanması bize aittir ve seçeceğiniz temizlik hizmetine dahildir.


Temizlik Detayları

Deneyimli ve alanında uzman ekibimiz tarafından sizlere detaylı bir iç ve dış cephe temizliği sunuyoruz. Tüm zemin, cam, elektronik aletler, ortak kullanım alanları ve çalışma alanlarınızın temizliğini özenle yapıyoruz. Tüm işlemler sonunda son kontrollerimizi yapıp etrafı topluyoruz. Böylece sizlerin toplaması gereken herhangi bir atık ya da ürün bırakmıyoruz. İşlemler sırasında kullanılan ürünlerimiz yüksek kaliteli ürünler olup size ve de ofis eşyalarınıza bir zararı bulunmaz.


Dezenfeksiyon

Ofis temizliği denilince sürekli göz ardı edilen dezenfeksiyon işlemini de firmamız sizlerin hizmetine sunuyor. Bu işlemle birlikte sizi, dışarıdan hava yoluyla ya da çeşitli faktörlerle ofis ortamınızda çeşitli yerlere tutunmuş mikrop ve bakterilerden arındırıyoruz. Sizlerin sağlığı için özellikle %100 bitkisel ürünler tercih ediyoruz. Bu sayede işlem sonrasında cildinize, size ya da ofis eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmiyor.

Eğer Ofis Temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!