Bağcılar Ofis Temizleme

Bağcılar Ofis Temizleme

Bağcılar ofis temizleme hizmeti kapsamında, ofisinizin zemin, masa, teknolojik cihazları ve camlarına kadar periyodik bir temizlik sağlanacaktır. Günlük, haftalık ve aylık olarak yapılacak olan temizlik hizmetiyle ofisinizin prestiji artırılacaktır.


Prestijli Ofis Temizleme Hizmeti

Ofisinize prestij kazandıracak olan temizlik anlayışıyla, çalışma alanının özelliklerine göre nitelikli bir temizlik hizmeti verilecektir. Ofisin cam, masa, koltuk takımı ve perdelerine kadar tozlardan ve kalıntılardan arındırılarak steril bir alana dönüştürülmesi için mesai saatleri dışında çalışılmaktadır. Ofis alanında klima üst ve alt bölgelerinden, petek ve jalüzi perdelerin tozuna kadar birçok nokta profesyonel bir şekilde temizlenerek toz alma ve silme işlemi yerine getirilecektir.


Bağcılar ofis temizleme hizmeti % 100 profesyonel bir temizlik anlayışıyla, çalışma alanınız sürekli temiz ve kullanışlı bir alana dönüştürülecektir. Ofisinize özel temizlik anlayışıyla her alana özenli bir şekilde detaylı bir temizlik işlemi yapılacaktır.


Nitelikli İş Yeri Temizleme

Bağcılar ofis temizleme hizmeti kapsamında, iş yerinin ofis bölümlerinin, departman alanlarının ve aynı zamanda mutfak gibi bölümlerinin farklı temizlik malzameleriyle temizlenmesi sağlanacaktır. Tek kullanımlık bezlerle yapılacak olan temizlikler, iş yerinin steril kalmasını ve mikroplardan arınmasını da sağlayacak şekilde yerine getirilir.

Büyük iş yerlerinin departman, mutfak ve tuvalet gibi özel alanlarının ayrıcalıklı olarak temizlenmesi için büyük bir ekiple birlikte çalışılmaktadır.


Periyodik Ofis Temizleme

Ofis ve iş yerlerinin belirli zaman dilimlerinde temizlenmesi için size özel bir takvim planı ortaya koyulur. Bu aşamada, ofisinizin mutfak ve tuvalet gibi alanlarının günlük olarak temizlenmesi ve mesai saatleri dışında yine günlük olarak yer silme, toz alma ve masa düzenini sağlama işlemleri de yerine getirilebilecektir.


Müşteri Memnuniyeti Odaklı Temizlik

Çalışanlarınızın ve sizin memnuniyetiniz doğrultusunda temizlik hizmeti yerine getirilecektir. Bu kapsamda ofisinizde istenmeyen durumların yaşanmaması için tecrübeli ve güvenilir elemanlarla çalışır sizin arz ve taleplerinize de öncelik vererek temizlik hizmetimizi mesai saatleri dışında gerçekleştiririz.

Eğer Ofis Temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!