Beyoğlu Ofis Temizleme

Beyoğlu Ofis Temizleme

Beyoğlu ofis temizlemehizmetinde ofis temizliği alanında ihtiyacınız olan periyodik temizlik ve nitelikli temizlik hizmetleri mesai saatleri dışında yapılacaktır. Programlı ve düzenli bir şekilde yerine getirilecek olan temizlik işlemi, cam, masa, sandalye ve koltuk takımlarıyla birlikte zemini de kapsamaktadır. Yapılacak olan işlemde ofisin ayrıcalıklı bölümleri, lavabo ve mutfak alanları da temizlenecektir.


Beyoğlu Nitelikli Ofis Temizliği

Beyoğlu ofis temizlemehizmetinde periyodik olarak günlük, haftalık ve aylık bir çizelge oluşturularak temizlik mesai saatleri dışında yapılacaktır. Bu anlayışla hem çalışanlarınız rahatsız olmayacak hem de ofis açılımından itibaren temiz bir gün ya da hafta geçirecektir. Nitelikli ve profesyonel bir temizlik işlemiyle, kısa zamanda çalışma alanı düzenl ve steril olacaktır.

İstanbul merkezi olarak birçok ilçede bulunan şirket ve firmalara yapılacak olan nitelikli temizlik işlemi, uzun vadede steril bir ortam yaratmayı amaçlamaktadır. Hizmet kapsamında her mekan ve eşya için ayrı temizlik malzemesi kullanarak eşyaların % 100 temizlenmesi sağlanacağı gibi aynı zamanda zarar görmemelerine de önem verilmektedir.


Beyoğlu Ofis Temizleme Programı

Beyoğlu ofis temizleme hizmetinin ücretleri her bütçeye uygun günlük, haftalık ve aylık olarak size özel hazırlanacaktır. Oluşturulacak çizelgeye o günler aralığında adresinize ofisinizin büyüklüğüne göre ekip ya da tek bir eleman gönderilerek güvenli bir temizlik yapılması sağlanacaktır. Ofisinizi güvenle bize teslim ederek, ayrıcalıklı ve detaylı bir temizlik yapılacağından emin olabilirsiniz. Program kapsamında çöplerin atılması, cam ve masa silme, zemin temizliği ve lavabo mutfak temizlikleri de yerine getirilecektir.


%100 Profesyonel Temizlik Anlayışı

Beyoğlu ofis temizlemehizmeti kapsamında kusursuz bir temizlik için kaliteli malzeme kullanımı ile planlı bir ofis temizliğini firma kapsamında sizlere sunmaktayız. Profesyonel ve tecrübeli temizlik elemanlarıyla birlikte ofisinizin köşe bucak temizlenmesi bizim sorumluluğumuzda olacaktır. Sunulacak olan bütün temizlik literatürü siz olmasanız da yerine getirilecek olup bunun garantisi size verilecektir.


Beyoğlu İşyeri Temizleme

Beyoğlu iş yeri temizlemehizmeti kapsamında bütün bir departmanın baştan sona temizlenmesi aynı zamanda düzenlenmesi firmamızın sorumluluğundadır. Düzenli ve steril bir ortam sorumluluğu ile sizlere günlük, haftalık ve aylık periyodik temizlik hizmetleri verilecek çalışma alanınız nitelikli bir şekilde temizlenecektir.

Eğer Ofis Temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!