Küçükçekmece Ofis Temizleme

Küçükçekmece Ofis Temizleme

Küçükçekmece, İstanbul’un batısında bulunan bir ilçedir. Sanayi bölgesi niteliği taşıyan Küçükçekmece de 10.000’ e aşkın işletme bulunur. Nüfusun çoğunluğunun işletme sahipleri, çalışanlar ve aileleri oluşturur. Nüfusun çoğunun zamanını çalışarak geçirdiği bir ilçede ofis temizliği de haliyle önemli bir yere sahip olmuştur. Çalışanları ve işletme sahiplerini düşünerek, Küçükçekmece ofis temizleme olarak sizlere her türlü ofis temizleme olanağını sunuyoruz.

Temizlik şirketlerinin arttığı bu dönemler de sizlere güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Gözünüz asla arkada kalmayacak. Temizlik ekibimiz ve biz, ofisiniz için en uygun olanı seçip harekete geçeceğiz. Ofisiniz her zamankinden daha temiz ve ferah olacak.

Çalışma saatlerimizi ayarlarken de sizleri unutmadık. Küçükçekmece ofis temizleme, sizlere hafta içi ve hafta sonu 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Böylece, her an gerektiğinde ofis temizliğiniz sağlanmış olur.

Fiyatlarımız değişmektedir. Her bütçeye uygun seçeneklerimiz ve paketlerimiz bulunur. Paketlerimiz günlük, haftalık ve aylık olarak değişmektedir.

Ofis Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Temizliğin ve hijyenin bizim için önemi büyük. Bu yüzden ekibimiz ofisinizin iç ve dış cephe temizliğini, adım adım, her detaya dikkat ederek gerçekleştirir. Temizlik hizmeti bittiğinde son kontrollerini yapar ve eksik ya da temizlenmemiş yer kalmadığından emin olur. Kullanılan malzemeler ve ekipmanlar size ve ofis eşyalarınıza kesinlikle zarar vermez. Küçükçekmece ofis temizleme olarak sağlığınız bizim için önemli.

Dezenfeksiyon İşlemleri

Her gün ofisinize çalışanlarınız ve çeşitli müşteriler girer. Ofis ortamınızda çeşitli bakteriler ve mikroplar üreyebilir. Bu mikrop ve bakteriler çeşitli yüzeylere tutunarak sizin, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin sağlığını olumsuz etkileyebilir. Dezenfeksiyon işlemi sayesinde bütün bunlardan kurtulabilir ve sağlığınızı güven altına alabilirsiniz. İşlem sırasında kullanılan ürünlerimiz size ve de çevrenize zarar vermez. Üstelik işlem uygulandıktan sonra işlerinizi beklemeye almaya gerek duyulmaz. Yaklaşık 15 dakika sonra eski düzeninize geri dönebilirsiniz.

Temizlik, hayatımız için önemli bir süreç olduğundan periyodik olarak uygulanmasının sağlınız için önemi büyüktür. Periyodik uygulama tarafımızca tavsiye edilir. Temizli hizmeti süresince kullanılan temizlik malzemeleri ve ekipmanlar bizlere aittir. Sizlerden herhangi bir şey talep edilmez.

Eğer Ofis Temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!