Kağıthane Ofis Temizleme

Kağıthane Ofis Temizleme

Kağıthane ofis temizleme hizmetimiz, Kağıthane’de nüfus artışına bağlı olarak artan ofis ve şirketler sayesinde önemli bir hale gelmiştir. Temiz çalışma ortamı daha büyük başarı demektir, anlayışıyla hareket eden firmalar ofis temizliği için Kâğıthane ofis temizleme hizmetimizi tercih ediyorlar.

Firmamız tarafından müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için esnek çalışma saatlerimiz bulunmaktadır. Kâğıthane ofis temizleme hizmetimiz sizin için özel olarak hazırlanmış çalışma saatlerimiz sayesinde hafta içi ve hafta sonu dilediğiniz şekilde 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz zaman hizmetinizdeyiz.

Profesyonel ekibimiz mesai dışlarında ofise intikal edip son derece kaliteli malzemelerle ofisinizin temizliğini detaylı bir şekilde halledip sizlere teslim ediyor.


Temizlik Detayları

Kağıthane ofis temizlemehizmetimizde, ofislerinizin temizliği için en kaliteli ve etkili şekilde çalışmaya hazırız. Kendi firmamız tarafından müşterilerimiz için özenle seçilmiş temizlik ürünlerimiz ve deneyimli temizlik ekibi kadromuzla ofislerinizin temizliği için hizmetinizdeyiz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda iç ve dış cephe ofis temizliği, zemin, duvar ve cam temizliği ofisinizdeki eşyalara herhangi bir zarar ve kusur oluşturmayacak şekilde tarafımızca gerçekleştirilmektedir.


Ücretlendirme

Her müşteri bizim için özeldir. Müşterilerimizi düşünerek size özel olarak hazırladığımız temizlik paketlerimizle her müşterimizin bütçesine uygun seçenek elinizin altında. Günlük paket, haftalık paket ve aylık temizlik paketleri arasından bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz. Eğer paketler size uygun değil ya da aklınızda daha farklı çalışma saati varsa siz ve ekibimizce hazırlanmış bir temizlik paketini de kullanabilirsiniz. Sizden temizlik adına ek bir ücret istenmeyecektir. Sizler için ödeme yöntemlerimizin arasında online ödeme de bulunmaktadır. İsterseniz online ödeme yöntemi ile de kolaylıkla ödemenizi yapabilirsiniz.


Dezenfeksiyon

Müşterilerimizin hijyeni ve sağlığı bizim için çok önemli. Bu yüzden sizin için ofisinizde istenmeyen bakteri ve mikroplara yönelik dezenfeksiyon işlemimiz de bulunmaktadır. Kağıthane ofis temizleme olarak müşterilerimizin sağlığı için hizmetinizdeyiz. Uzman ekibimiz tarafından ofisiniz için dezenfeksiyon işlemi yapılarak ofisinize size özel hijyenik, zararlı mikroorganizmalardan arınmış temiz bir çalışma ortamı sağlanır.

Eğer Ofis Temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!