Kağıthane Ofis Temizleme

Kağıthane Ofis Temizleme

Kağıthane, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan bir ilçedir. Son yıllarda yaşanan değişimlerle birlikte yatırımcılar için de gözde mekanlardan biri olmuştur. Kağıthane hem ofis pazarında hem konut alanın da hem de sanayi alanında önemli bir pazar haline gelmiştir. Tüm bunlarla beraber şirket ve konut sahipleri temizlik arayışına girmiştir. Böylece temizlik şirketlerine ilgi artmış ve birçok yeni temizlik şirketi de ortaya çıkmıştır.

İşte tam da bu günlerde Kağıthane Ofis Temizleme tüm müşterilerine eşsiz ve güvenilir bir hizmet sunuyor. Her zaman olduğu gibi yine sizleri düşünüyoruz ve her an ulaşabileceğiniz geniş deneyimli kadromuzla sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Firmamız tarafından müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için esnek çalışma saatlerimiz bulunmaktadır. Kağıthane ofis temizleme farkıyla sizin için özel olarak hazırlanmış çalışma saatlerimiz sayesinde hafta içi ve hafta sonu dilediğiniz şekilde 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz zaman hizmetinizdeyiz. Dilediğiniz gün ve saatte randevunuzu ayarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ücretlendirme

Her müşteri bizim için özeldir. Müşterilerimizi düşünerek size özel olarak hazırladığımız temizlik paketlerimizle her müşterimizin bütçesine uygun seçenek elinizin altında. Günlük paket, haftalık paket ve aylık temizlik paketleri arasından bütçenize en uygun olanı seçebilir, isterseniz de online ödeme yöntemi ile kolaylıkla ödemenizi yapabilirsiniz.

Temizlik Detayları

Kağıthane ofis temizleme olarak ofislerinizin temizliği için en kaliteli ve etkili şekilde çalışmaya hazırız. Kendi firmamız tarafından müşterilerimiz için özenle seçilmiş temizlik ürünlerimiz ve deneyimli temizlik ekibi kadromuzla ofislerinizin temizliği için hizmetinizdeyiz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda iç ve dış cephe ofis temizliği, zemin, duvar ve cam temizliği ofisinizdeki eşyalara herhangi bir zarar ve kusur oluşturmayacak şekilde tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Dezenfeksiyon

Müşterilerimizin hijyeni ve sağlığı bizim için çok önemli. Bu yüzden sizin için ofisinizde istenmeyen bakteri ve mikroplara yönelik dezenfeksiyon işlemimiz de bulunmaktadır. Kağıthane ofis temizleme olarak müşterilerimizin sağlığı için hizmetinizdeyiz. Uzman ekibimiz tarafından ofisiniz için dezenfeksiyon işlemi yapılarak ofisinize size özel hijyenik, zararlı mikroorganizmalardan arınmış temiz bir çalışma ortamı sağlanır.

Eğer Ofis Temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!