Şişli Ofis Temizleme

Şişli Ofis Temizleme

Şişli, İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan bir ilçedir. İstanbul için finans ve iş merkezi olma konumundadır. Ticaret ve hizmet sektöründe çalışanlar açısından önemli bir paya sahiptir. Nüfusun çoğunu çalışan kesimin oluşturması, iş yerinde hijyen gibi önemli bir konuyu da ortaya çıkarmıştır. Bununla beraber sayısız temizlik şirketi de ortaya çıkmıştır. Hijyenin hayatımızdaki önemi açısından güvenilir şirke bulmak da zorlaşmıştır.Şişli ofis temizleme sizlere bu güvenilir hizmeti sunmak için deneyimli temizlik elemanlarıyla hizmetinizdedir.

Elimizden gelen en iyi hizmeti, en iyi şekilde müşterilerimize verebilmek amacıyla, çalışma saatlerimizi de sizin için ayarladık. Dilediğiniz zaman bizleri arayıp ulaşabilir, esnek çalışma saatlerimiz sayesinde dilediğiniz güne randevu alabilirsiniz. Şişli ofis temizleme haftanın tüm günleri, 24 saat boyunca size hizmet etmekten onur duyar.

Ofis Temizliği Ücretlendirmesi

Her hesaba uygun, bütçe dostu günlük, haftalık ve aylık temizlik paketlerimizle tüm müşterilerimizin memnuniyeti için buradayız. Bütçeniz ve isteğiniz doğrultusunda dilediğiniz paketi içeren temizlik programını seçebilir, ayrıca isterseniz online ödeme imkanımızdan kolayca yararlanabilirsiniz.

Temizlik Detayları

Şişli ofis temizleme olarak, alanında uzman ve deneyimli temizlik ekibimizle ofisinize temiz ve hijyenik bir ortam sunmak için emrinizdeyiz. Uzman ekibimizin yardımıyla, ofisinizin iç ve dış cephesinin temizliğini tarafımızca seçilmiş yüksek kaliteli ürünlerimiz ile hiçbir yeri atlamadan gerçekleştiririz. İşlem sırasında ofisinizdeki cam, zemin ya da herhangi bir ofis eşyasına zarar gelmeyecek şekilde çalıştığımızdan emin oluruz. Temizlik hizmetimiz sonunda sizlere daha iyi bir sonuç almak ve temizliği sürekli olarak sağlamak adına periyodik uygulama öneririz.

Dezenfeksiyon

Ofisinizde saklanan gizli düşmanları yok etmek de bizim işimiz. Her ne kadar kişisel önlem alsak da çevremizdeki mikrop ve bakterilerden kurtulmamız için büyük çaba sarf etmemiz gerekir. Şişli Ofis Temizleme olarak dezenfeksiyon işlemimiz ile ofisinizdeki mikrop ve bakterilerden kurtulur, müşterilerinize ve çalışanlarınıza sağlıklı bir çalışma ortamı sunmayı görev biliriz. Kullanılan ürünler %100 bitkisel olup işlem sonrası rahatlıkla çalışmalarınıza devam edebilir ve herhangi bir zarar görmezsiniz. Dezenfeksiyon işlemini belirli aralıklarla tekrar etmenizi öneririz.

Eğer Ofis Temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!