Büyükçekmece Ofis Temizleme

Büyükçekmece Ofis Temizleme

Büyükçekmece Ofis Temizleme

Büyükçekmece, İstanbul’un batısında, Avrupa Yakası’nda bulunan bir ilçedir. Son yıllarda sanayi, turizm ve eğitim gibi alanlar sayesinde ekonomisine canlılık katmıştır. Halkın çoğunluğu kamu sektörleri ve iş yerlerinde çalışmaya başlamıştır. İşte tam da bu zamanlarda ofis temizleme şirketlerine olan talep artmıştır. Artan taleple beraber temizlik şirketlerine olan ilgi de artmıştır.

Büyükçekmece ofis temizleme de bu süreçte sizlere güvenilir ve profesyonel bir hizmet sağlar. Deneyimli temizlik çalışanları sayesinde sizlere temiz bir ofis ortamı sunar. Sizlere sağlıklı ve temiz bir ofis ortamı sunabilmek bizim öncelikli amacımız.

Sizlere ofis temizleme için esnek çalışma saatleri sunuyoruz. Ofis temizleme hizmetinizi dilerseniz akşam, sabah ya da gün içinde, hafta içi ve hafta sonu da dahil olmak üzere her gün alabilirisiniz. Gece geç saatlere kadar çalışanları da düşündük. Büyükçekmece ofis temizleme 7/24 açık.

Ücretlendirme

Seçtiğiniz paket hizmetine göre ücretler değişkenlik gösterip dilerseniz sizin hazırladığınız bir program dahilinde ücret belirlenebilir. Ofisinizin ihtiyacına göre sizlere aylık, haftalık ya da günlük temizlik hizmeti verebilmekteyiz.

Temizlik Detayları

Büyükçekmece ofis temizleme şirketi olarak ofisinizin temizlik süreci boyunca, bütün adımları özenle denetliyoruz. Alanında uzman ekibimiz, ofisinizin tüm iç ve dış cephe temizliğini yaptıktan sonra son kontrollerini yapıp her yerin temizlendiğinden emin olduktan sonra temizliği bitirir. Temizlik sonrasında ise sizleri zahmete sokacak, toplama gerektirecek herhangi bir ürün ya da ekipman ortada bırakılmaz. Ekibimiz temizlik ürünlerini ve de ekipmanlarını toplar.

Dezenfeksiyon

Büyükçekmece ofis temizleme olarak, ofis temizliği denilince hemen akla gelmeyen ama gerekli olan bir diğer hizmetimiz ise dezenfeksiyon işlemidir. Dezenfeksiyon işlemi sizi, çalışanlarınızı ve de müşterilerinizi korumak için oldukça gerekli bir işlemdir. Sizlere oldukça zahmetli görünebilecek bu işlemi, %100 bitkisel ve de zararsız ürünler kullanarak yapıyoruz. Ürünlerin size ve ofis eşyalarınıza kesinlikle zararı bulunmaz. İşlem sonrasında herhangi bir endişe duymadan işlerinize devam etme garantisini de veriyoruz.

En iyi ve istikrarlı sonucu almak için, genel ofis temizliği ve dezenfeksiyon işleminin belirli aralıkla yapılması önerilir.

Eğer Ofis Temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!