Esenyurt Ofis Temizleme

Esenyurt Ofis Temizleme

Önceleri Büyükçekmece’nin bir semti olan Esenyurt zamanla ilçe konumunu kazanmış ve İstanbul’un bir ilçesi haline gelmiştir. Avrupa Yakası’nda bulunur. Konut artışı ve bu bölgede konuşlanan nüfusun artmasıyla iş yerleri de önemli bir konuma gelmiştir. Bununla beraber ofis ve iş yeri temizliği önem kazanmış ve talep artışı yaşamıştır. Sizler için temizliğin ve hijyenin önemini bildiğimiz için Esenyurt ofis temizleme olarak sizlerleyiz.

Profesyonel ve güvenilir çalışanlarımız, uygun çalışma saatlerimiz ve her bütçeye uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. Amacımız sağlığınız için sizlere temiz ofisler sunmaktır. Temiz ve ferah ofisler hem sizler hem de müşterileriniz üzerinde olumlu etkiler yaratacak ve de başarınızı olumlu yönde etkileyecektir. Sizin başarınız bizim başarımızdır.

Esenyurt ofis temizleme, 7/24 haftanın her günü sizlere hizmet vermektedir. Sizlerle uyumlu çalışma saatlerimiz sayesinde ofis temizliği için endişe etmenize gerek kalmayacak.

Ücretlendirme

Her paket için fiyatlar değişkenlik göstermekte olup dilerseniz sizin ve ekibimiz sayesinde oluşturulan bir program seçebilirsiniz. Ödemelerinizi online olarak yapabilirsiniz. Temizlik hizmetinde kullanılan ekipmanlar ve temizlik malzemeleri bizlere aittir ve sizden herhangi bir ek ücret talep edilmez.

Temizlik Detayları

Deneyimli temizlik ekibimiz sizler için adım adım temizleme yaparak ofisinizi her türlü kir lekeden arındırır. Sizler için hiçbir yer atlanmadan iç ve dış cephenizin temizliği yapılır. Temizlik hizmeti boyunca kullanılan temizlik malzemeleri en iyi sonucu almak için bizler tarafından seçilmiş ürünlerdir. Ofis camlarınıza, zeminine, ofis eşyalarına ve size herhangi bir zarar vermez.

Dezenfeksiyon

Esenyurt ofis temizlemenin sizlere sunduğu diğer bir olanak da dezenfeksiyon işlemidir. Bu işlem sayesinde sağlığınızı olumsuz etkileyebilecek ve sizi hasta edebilecek mikroplardan kurtulursunuz. Ofisiniz de çeşitli mikroorganizmaların bulunmadığını ve bu zamana kadar hasta olmadığınızı düşünmek büyük yanılgı olur. Ofisiniz sizlerin, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin bulunduğu bir alan olduğu için dışarıdan gelebilecek çeşitli mikrop ve bakterilere açıktır. Dezenfeksiyon işleminin işlerinizi aksatacağını düşünüp erteliyorsanız da merak etmeyin. İşlemden kısa bir süre sonra işlerinize devam edebilirsiniz. Sizin, çalışanların ve müşterilerin sağlığı için ofisinizi kolaylıkla dezenfekte ettirin.

Eğer Ofis Temizliği konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim'e geçin!